Da er de siste pakkenellikene i sekkene, Børre er nybadet og vi er klare til noen fine dager med god, gammeldags Prøysenjul på Hedmarken: Med småbruk, hest, nisser på låven, tømmerhus, familie og snø.
Dette er årets julekort fra Askelien: En liten samling av fine minner og dager med tantebarn, sommerferie og kaffekopper. Jeg skulle gjerne sendt ett til hver og en av dere som leser skriveriene mine – som takk for at dere ER der ute, men da er det mulig at til og med JEG hadde fått et snev av julestress. I stedet får du det her, helt personlig og rett inn på skjermen din.
Vi sees igjen om noen dager – forhåpentlig litt tjukkere, litt blidere og litt gladere.
EN GLEDELIG JUL ØNSKES DEG OG DINE!
Må dagene bli fylt med akkurat det DU ønsker.
Julesmask – og et lite hjerte for ordens skyld
♥
En riktig god jul til deg, kona di og Børre. Ønsker dere alt godt i julen, kun det dere ønsker dere og det dere vil. Ikke noe MÅ. Gi hverandre en stoooor klem fra meg! ❤
LikerLiker
Gooooood juuuuuuul, kjære fru Perez.
LikerLiker
Ha ei riktig god jul på Hedmarken!!
LikerLiker
God jul til deg! Takk for fin blogg i år også!
Juleklem!
LikerLiker
Fortsatt God Jul fru Perez 🙂
LikerLiker
Stoor klem er overlevert hverandre her, og en i retur til deg! ❤
LikerLiker
Takk det samme, kjære Elisabeth innerst i veien! 🙂
LikerLiker
Takk det samme! 🙂
LikerLiker
Tusen takk! 🙂 Og god jul til deg og dine!
LikerLiker
Det samme til deg, 3prinser! 🙂
LikerLiker
God jul til deg og dine. Gleder meg til å følge deg i 2013!
LikerLiker